O firmie

Przenieśmy się kilkanaście lat wstecz, kiedy w „krainie 44 wysp”, jak powszechnie nazywane jest Świnoujście, funkcjonował pewien mały sklepik z biżuterią z bursztynu. Rodzinny biznes, początkowo z niewielką ilością asortymentu, kierowany był przez pasjonatów z ogromnymi zasobami zapału, marzeń i szczerej miłości do sztuki jubilerskiej. Entuzjazm i ciężka praca zaowocowały – dziś „Twój Bursztyn” to ponad 1000 różnych wzorów, przestronny sklep stacjonarny oraz dynamiczny rozwój sprzedaży w Internecie (w tej chwili działamy poprzez naszą stronę www i Allegro, a w bieżącym roku planujemy również sprzedaż na platformach Amazon i Ebay).

Sukces to wypadkowa wielu czynników – my od lat działamy według pewnych niezmiennych zasad i wartości, które przynoszą nam doskonałe rezultaty:

 

PASJA

Podobno największe bogactwo to robić to, co się kocha – w takim razie jesteśmy ogromnymi szczęściarzami, bo praca to jednocześnie nasze największe hobby. Uważamy, że piękno tkwi w detalach, a szlachetne „złoto Bałtyku” to wyjątkowy surowiec z nieograniczonym potencjałem, który każdego dnia staramy się wykorzystać.

 

BOGATA OFERTA

Elementami składowymi naszych wyrobów są stuprocentowe srebro oraz bursztyn z polskich złóż. Niezmiennie dbamy o mnogość i niebanalność wzorów. Już niebawem w naszym sklepie znajdą się również kolekcje biżuterii z turkusem, koralem i malachitem. Koncentrujemy się także na ofercie akcesoriów oraz biżuterii dla dzieci i systematycznie ją poszerzamy.

 

ORIENTACJA NA KLIENTA


Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów to nasz priorytet – jesteśmy dostępni dla Państwa przez siedem dni w tygodniu (dotyczy to zarówno sklepu stacjonarnego, jak i wysyłek). Pragniemy, aby komunikacja z naszymi odbiorcami była na równie wysokim poziomie, co nasze produkty, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalne biuro obsługi klienta, gdzie sprawnie i z uśmiechem pomożemy w każdej kwestii.

 

ZGRANY ZESPÓŁ


Jesteśmy świadomi tego, że firmę tworzą ludzie – mamy to szczęście, że nasz zespół to wspaniała mieszanka młodych, kreatywnych ludzi z pasją, o podobnej wizji i wspólnych celach. To prawdziwa siła napędowa naszej firmy – właśnie dzięki temu z dumą obserwujemy nasz rozwój na przestrzeni lat i ze spokojem patrzymy w przyszłość.

 

DOŚWIADCZENIE


Jesteśmy obecni na rynku już od kilkunastu lat. Przez ten czas zyskaliśmy bezcenne doświadczenie, a także szerokie kwalifikacje, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Nasza firma rozwinęła się i zmieniła siedzibę, a asortyment codziennie wzbogacany jest o kolejne propozycje. Metodą prób i błędów doszliśmy do miejsca, w którym jesteśmy dziś, i z całą odpowiedzialnością możemy powiedzieć: robimy to, co kochamy, i robimy to dobrze.


DBAŁOŚĆ O PLANETĘ


Nie jest nam obojętny los Ziemi, dlatego w naszej pracy unikamy działań, które mogłyby jej zaszkodzić. Wszystkie nasze produkty pakowane są ekologicznie: od kartonów po taśmy i wypełniacze.

 

Z niekłamaną przyjemnością witamy Państwa w świecie „Twojego Bursztynu” i mamy ogromną nadzieję, że zatrzymają się Państwo u nas na dłużej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl