Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Naszyjniki dziecięce na okres ząbkowania

Bursztyn przez wieki był stosowany jako środek uśmierzający ból i lek na szybkie gojenie się ran oraz wzmacnianie układu odpornościowego organizmu. Dzięki tym właściwościom stał się naturalnym produktem terapeutycznym dla dzieci i niemowląt. Nasze naszyjniki dziecięce mogą być noszone przez dzieci w wieku od 3 miesięcy do 2 lat. Bursztyn wytwarza naturalne związki eteryczne, które wchłaniane przez organizm ułatwiają przejście przez bardzo trudny okres ząbkowania. Naszyjniki dziecięce z bursztynu są naturalnym środkiem terapeutycznym, który może wyeliminować konieczność stosowania leków.

Łańcuszki, naszyjniki

Naszyjniki dziecięce - piękne ozdoby dla maluszka

Naszyjniki dziecięce z bursztynu wykonane są z bryłek bałtyckiego jantaru nanizanych na mocny jedwabny sznurek. Przed zagubieniem zabezpieczają je zapięcia na wkrętkę, gwarantujące bezpieczeństwo i stanowiące przeszkodę nie do pokonania przez maleńkie dziecko. Oprócz właściwości prozdrowotnych, naszyjniki dziecięce cechuje doskonały wygląd oraz szerokie spektrum barw i odcieni. Znajdziecie wśród nich piękne, jasnożółte, brązowe, zielonkawe, brunatne, błyszczące kamienie o różnym stopniu transparentności.

 

Bezpieczne w użytkowaniu naszyjniki dziecięce

Naszyjniki dziecięce z bursztynu oferowane w naszym sklepie mają długość w zakresie 30-34 cm i wykonane są z bryłek jantaru o wielkości 4-8 mm. Posiadają dodatkowe zabezpieczenie, które polega na specjalnym wiązaniu przed i po każdym bursztynowym koraliku. W przypadku przerwania się naszyjnika, wszystkie koraliki zostają na swoim miejscu, więc nie istnieje ryzyko zachłyśnięcia się nimi przez dziecko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl